| Blossomis a întrebat:

Care dintre voi aveti porcusori de guineea?

Răspuns Câştigător
| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Am avut unul,cred ca era mascul, facea scandal in fiecare dimineata, pentru ca eu lucram plan tarziu si ma trezam la fel de tarziu, si el ma certa ca nu-i daceam de mancare de dimineata, dar intr-un final a trebuit sa-l dau ca am plecat din tara.end of store...

4 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Eu am 3 fete. Le iubesc foarte mult si sunt animalele ideale pentru cineva cu un program incarcat happy. Eu invat dupa amiaza si imi fac temele dimineata, deci se acorda perfect cu programul meu. Le dau mancare speciala dimineata, apoi imi vad de treaba mea, apoi, la pranz inainte sa plec la ore le dau ceva verde si le pun fan si apa cat sa le ajunga pana seara cand ajung acasa si cand ajung le pieptan (am 2 cu par lung) si le completez fanul care in permanenta trebuie sa fie acolo fiindca acesta contribuie la digestia porcusorului. Cat sunt plecata se joaca intre ele si nu e nici o problema. Mai am si catea, ei ii las mancare si o scot afara, dar pentru scos se mai intampla sa nu am timp dinineata si trebuie sa se ocupe mama in pauza de masasad...

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Cre ca e cel mai scum animalut, voi cauta pozele cu el daca vrei sa-l vezi...

| Radu_Chirita_1992 a răspuns:

Am avut spune

Răspuns utilizator avertizat