| mishalovesyou a întrebat:

Care e artistul tau preferat? si melodia preferata de la el/ea?
funda daca imi place:X

6 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Am mai multi artisti si mai multe melodii preferate, dar iti recomand cevatongueaula Seling-Timpul, Spin-Ploaia.Asculta-le si daca esti genul meu, te vor incantawinking

| LarissaMouse a răspuns:

Buna! nu pot spune ca am un artist preferat.imi plac mai multi.iar melodia preferata.hmm:
mamasita-love sesion dar imi place mult si fly project:musica

| claudiuxs a răspuns:

Artist inseamna sis criitor si pictor si narator etc., dar ca cantaret te referi? sau compozitor? orciar fi Chopin

| Shenn a răspuns:

Celldweller

| R11 a răspuns:

LAdy gaga you and I

| elly1014 a răspuns:

Antonia-morena