| ApofissPapaya a întrebat:

Care este animalul vostru preferat, ce animal aveti?
Daca stati la apartament.Cum sa conving parintii sa imi ia un caine, pisica?

Răspuns Câştigător
| IchHabeKeineName a răspuns:

Am un porcusor, si doi papagali. De ele doar eu am grija. Spune. le ca daca nu le place, miroase, face galagie si chestii din astea il vinzi, donezi la cineva.

7 răspunsuri:
| ANAANAklhnkln a răspuns:

Eu am 3 pisici, 3 hamsteri si multi pesti si stau la apartament.ai mei mau lasat pentru ca cel putin de hamsteri am grija doar eu 100%... daca esti singura la parinti n-ar trebui sa aiba motive ca sa nu te lase sa-ti iei un animal(eu am 3 frati dintre care unu de 3 ani si ma lasa).
cainii sunt mai greu de crescut, am av si eu.insa pisicile sunt curate si usor de intretinutwinking. poate ca se vor impaca cu ideea de a avea anmal dupa ce il luati pentru ca o sa tina la el.eu asa cred :d
fundita?

| xl0llip0px a răspuns:

Deci animalul meu preferat e ursul panda big grin insa eu am un catelus labrador icut si foarte dragut. mi-a trebuit mult sa conving parintii.mai intii trebuia sai bucur cu note bune si din alea.ca sa-i fac sa creada ca merit. apoi le aratam ca sunt capabila sa am grija de el.prin a face curate si din altele. dar sa stii. ia cam vreau 3 luni sa ii convigni tongue

| federerdinamo a răspuns:

Cainele imi place in special Daca stai la bloc...promite-le parintilor tai ca vei avea grija de el, ii vei da mancare il scoti la plimbare etc... un animal mai ales daca e caine trebuie sa ai mare grija de el daca stai la blocwinking

| Adelyna_3827 a răspuns:

Animalul meu preferat este cainele...Eu am un caine si un hamster :X, dar stau la casa! Cred ca sunt bune ideile lui @IchHabeKeineName si @adelaydawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un papagal perus si un hamster sirian.Pafy si Miky.Papagal Miky, Hamster sirian Paffy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animalul meu preferat este Hamsterul.
Si ia-s convinge pe parintii mei cicalindui pana mi-l cumpara xD

| adelayda a răspuns:

Le promiti ca o sa inveti bine nu le mai ceri bani de buzunar o sap si daca tot nu vor renunti la cadoul pentru ziua ta la mine a merswinking