| anonim_4396 a întrebat:

Care este animalul vostru preferat?
EU sunt innebunita dupa porcusori de guineea si veverite.
Am 2 porcusori de guineea de rasa de la crescatoriehappy
Mai e cineva peaici cu porcusori de guineea? sau care iubeste porcusorii?

21 răspunsuri:
| Fantoma_1807 a răspuns:

Cel mai mult iubesc pisicile, sunt topita dupa ele, dupa aceea cainii in general cei de talie mare rotweiller, ciobanesc german si husky si in general cam toate animalele. Porcusorii imi plac si ei foarte mult dar am inteles ca sunt mai pretentiosi si foarte sensibili la boli si nu as rezista sa/i vad murind.

| Dahliaa a răspuns:

Mie îmi plac cel mai mult câinii. Eu am un cățeluș de 4 luni. A fost bolnav, dar acum s-a făcut bine. Am avut și pisicuțe, dar toate au murit. Nu știu din ce cauză. Nu am porcușor de guineea pentru că părinții nu vor să îmi ia.

| JohnnyBi a răspuns:

Ciobanesc caucazian :X:X:X:X. ii iubesc. porcusorii de guineea sunt simpatici, dar cer multa atentie si nu ii poti plimba pe strada (sunt adeptul cainilor)

| WhatMeanLove a răspuns:

Ador pisicile si cainii husky.

| Assu53 a răspuns:

Caini sunt preferatii meiwinking mai ales cei husky, da imi plac si procusorii de guineea

| Timeea2001 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult porcusorii de guineea mi-as dori foarte mult unul...ador foarte mult si cateii...

| PunkieMuff a răspuns:

Pai imi plac mai multe. Am o purcelusa de Guineea, un papagal nimfa si un caine setter englez.

| Fiona232 a răspuns:

Iubesc la nebunie porcusorii de guineea

| Theoryofabook a răspuns:

Mie imi plac foarte mult pisicile, parintii mei ma lasa doar cu una dar daca ar fi dupa mine as fi avut fooooooo... oooooo. ooooarte multe pana acum laughing

| Trybest a răspuns:

Eu ii iubesc am avut un total de 11.Acuma nu mai cresc deoarece mi-au murit cei de 8 ani si am decis sa fac o pauza.In general iubesc porcusorii de guineea(cobai) si cainii de talie mare.

Răspuns utilizator avertizat
| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Da si eu am 2 si i iubesc foarte mult

Răspuns utilizator avertizat
| DidiEnL a răspuns:

Mie, imi plac foarte mult cainii si porcusorii de guineea, am 2 caine si 3 porcusori

Răspuns utilizator avertizat
| BlondyeStefy a răspuns:

Eu am 6 porcusori de guineea

| AleeAleexandra a răspuns:

Mie imi plac hamsterii si prcusorii.

Răspuns utilizator avertizat
| areth a răspuns:

Sunt foarte draguti pentru ca sunt mici, dar animalul meu preferat este maimuta.Imi doresc de la 5 ani una dar din maimuta s-a transformat in cainehappy

| Iuliana_Miruna_1998 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult porcusorii de guineea, dar mai ales pisicile, cateii si veveritele.

| KytiKat a răspuns:

Buna! Mie imi plac mult porcusorii de guineea! Dar cel mai mult imi plac pisicile. Mor dupa ele!