| MishuCuc a întrebat:

Care este cel mai fain si cel mai naspa animal de casa?

Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

Cel mai fain cainele, pisica.
Cel mai naspa este un soarece sau un sarpe.Am avut un caine, este fain.Adica te poti distra cu el, cand te plictisesti te mai distrezi cu el. Pisica e faina pentru ca cui nu-i place sa stea pe canapea la televizor alaturi de un animalut bland si linistit. Soarecele poate lasa excrement sau roade obiecte, cate o data se intampla sa il pierzi prin casa si cand deschizi usa iese afara si il mananca pisicile.Sarpele,pentru ca uneori poate fi veninos, si poate musca pe cineva. Daca omul acela este ucis de sarpele tau tot tu esti arestat. Dar si tarantula, il tii intr-un loc si se duce intr-altul. Daca noaptea scapa se suie pe tine si te pisca. Papagalul e fain, poti vorbi cu el si injura de mama focului daca te aude injurand.Pestii sunt faini, cand nu ai ce face le dai de mancare si poti vorbi cu ei. Dar in caz de ai si un motan trebuie sa fii foarte atent cu pestele.

6 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Cel mai fain:Cainele si pisica
Cel mai naspa:Sarpele si soparla.

| Biutzuca a răspuns:

Cel mai naspa e sarpele si toate care te musca rau iar cel mai bun (parerea mea) e hamsterul :3 catelusu si pestii

| MauiNight a răspuns:

Broasca testoasa love struck
Cel mai nasol este tarantula.

| unwestie a răspuns:

Cel mai naspa:serpii si pestii(pentru ca nu fac nimic)
cel mai fain:cainele si pisica

| mzqpsx a răspuns:

Cel mai fain..cainele care nu te musca pe tine dar musca pe altii devil si cel mai naspa. pisicastraight face..se urca peste tot ..dezastru rau..iti spun ca le-am experimentat pe amandouahappysau e misto sa ai si papagal..are un prieten papagal vorbitor si injura pe rupte happysi serios..am la filme cu el pe telefon

| dya123 a răspuns:

Cel mai fain:pisica si cainele
cel mai naspa:papagalul si soarecii