| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Care-i cel mai dragut animal de pe planeta?

34 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia, mie poate sa-mi placa serpii, tu sa-i urasti.

| Vizitiul a răspuns:

Sconcsul.

| AcidCuSange a răspuns:

Dupa parerea mea,eu cred ca pisica si cainele. Pisica este de o eleganta foarte rara, adica oricum depinde si de rasa dar sunt foarte prietenoase si se spune ca daca te joci cu o pisica te previne de atac la inima, fiindca pisica iti alunga stresul. http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cainele este de o incredere oarba,si-ar da si viata pentru a-si apara stapanul, sunt foarte prietenosi, si sunt extrem de draguti. http://www.google.ro/......tp?/imgres

| AndiNyctophilia a răspuns:

Depinde de fiecare cu ce ii placehappy Eu cred ca dragute sunt animalele de companie sau de casabatting eyelashes

| Bichonica a răspuns:

Eu. Ma gasesti pe Facebook. Ai la profil linkulhappy

| deedeetzi a răspuns:

Porcusorul de Guineea big grin

| SummerR a răspuns:

Ariciul pitic african! :X

| adyth a răspuns:

Asta-i discriminare, nene.

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru adyth):

Discriminare :O?

| adyth a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Pai nu? Toate merita o sansa. Toate sunt dragute happy e doar o chestie de opinie.

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru adyth):

Nui discriminare... Eo intreb ca sa imi dau seama de gusturile fiecaruia

| adyth a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Stiu draga mea, eu doar glumeam cu tine xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Animalele sunt extrem de dragute ( nu toate ) cand sunt pui! :* Daca ai vedea un hamster la 2-3 saptamani cand arata ca o biluta de puf ai muri de dragalasenie! love struck love struck Mie mi se par animalele de companie foarte dragute, puisorii de rata sau gaini love struck, pasarelele sunt foarte dragute, mai ales alea micute love struck Si delfinii sunt dragalasi happy Acum depinde, fiecaruia ii plac alte animale big grin
Papa!

| adyth a răspuns (pentru anonim_4396):

" ai muri de dragalasenie" hahahaha ce m-ai distrat cu faza asta...imi vine instant in minte imaginea din RObotzi cu pufosheeenia laughing

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru adyth):

Da sa stii ca tot n-ai raspuns la intrebarea pusa de mine happy

| adyth a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Bine, bine... uite pentru mine cele mai dragalase chestii pe lumea asta sunt pisicile si cainii, dar sa stii ca am o mare atractie pentru broaste si broscute testoase mi se par foarte dragalase! Desi recunosc ca de broaste mi-e teama laughing) DAR ador toate animalele. Fara ele lumea asta si-ar pierde pana si ultimul strop de farmec =/

| anonim_4396 a răspuns (pentru adyth):

Pe bune?

| adyth a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe...bune, ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru adyth):

Ai scris tu mai sus " ai muri de dragalasenie" hahahaha ce m-ai distrat cu faza asta...imi vine instant in minte imaginea din RObotzi cu pufosheeenia big grin

| adyth a răspuns (pentru anonim_4396):

A da, chiar asa e. M-ai facut sa rad big grin

| hkr a răspuns:

Eu cred ca sobolibozaurii sunt cei mai draguti.

| Alyboy a răspuns:

Catelul

| LastWhisper a răspuns:

Catelul (asa cred eu)funda?

| MasK2 a răspuns:

Pai... cred ca eulove struck

| DanielaIoana a răspuns:

Catelul. parerea mea :d

| Zimbesc a răspuns:

Puppy and rabbit happy

| balanmadalina a răspuns:

Eu cred ca hamsterul si catelul sunt cele mai scumpe si frumi animale din lume.

| DianaDecember24 a răspuns:

Pisicile,ursii panda, antilopele

| Mirunyka a răspuns:

Panda si catelusii

| vik46 a răspuns:

Catelul,iepurele,pinguinul.

| helloow a răspuns:

Pai nu stiu...ce iti place tie dar eu zic ca e catelul si iepurasul cand e mic... funda?

| dulcica15 a răspuns:

Cateii si iepurii... dupa parerea mealove struck