| anealexandra a întrebat:

Care sunt animalele de companie preferate al voastre?

Răspuns Câştigător
| MorganaM a răspuns:

Cainele happy
Al tau?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Catelusii si am 3 happy
Asta nu inseamna ca celelalte animalute le urasc.
La multi ani happy

| J0B0MAT a răspuns:

Papagalii si cainii.

Răspuns utilizator avertizat
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Animalele melee preferatee suunt:

Câinele. De ce? Pentru ca este cel mai bun prieten al omului si sunt foarte speciali.
Pisica. De ce? Deoarece este foarte jucăușă si blanda...
Hamsterii. De ce? Ca îs foarte frumosi
Broastele țestoase.De ce? Nici eu nu stiu sigur dar îmi plac carapacile lor si felul in care se bag in carapace.
Porumbeii. De ce? Sunt foarte incantatori

Mie îmi plac toate animalele dar nu am de gând sa le spun pe toate.Dar îmi mai plac si : leii, tigrii, elefantii, zebrele, girafele etc.

Funda?

| alii98 a răspuns:

Animalele mele preferate sunt pisicile, cainii, papagalii, hamsterii, pestii si testoasele

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Cainele, chincilla, papagalul

| XoXoDrawings a răspuns:

Porcusorii de guineea.Sunt jucausi, nu fac multa mizerie, sunt adorabili...