Întrebare recomandată | Aliii123 a întrebat:

Care sunt cele mai bune tipuri de hrana uscata pentru pisici?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricare, numai sa mănânce

| Aliii123 explică (pentru anonim_4396):

Corect...al meu a refuzat hills,leonardo, acana, orijen, schesir si altele.ma cert cu el mereu si ii zic ca e shaormar, cred ca ar manca whiskas daca ar fi dupa el ))

Răspuns utilizator avertizat
| GaZa1994 a răspuns:

Royal canin. In cazul in care isi face treburile in casa la litieră, au mâncare speciala ca sa nu miroasa urât. De asemenea au mâncare si pentru pisici care stau afara pentru a le îmbunătății imunitatea. Poate e cam scump dar se merită daca iti iubesti pisica...

| Purplegirl101 a răspuns:

Eu recomand whiscas si kitekat sunt mai la indemana si stiu ca mănâncă si ii place macar

| AnonimPeViata a răspuns:

Pufuleti laughing

| Dănuț_Daniel_1997 a răspuns:

Iarbălaughing