| MatsuKeruGirl a întrebat:

Care sunt culorile voastre preferate ?

Răspuns Câştigător
| stelar99 a răspuns:

Roz si bleu. Ale tale sunt mov si albastru deschis?

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mov si albastru! big grin

| Annutza_5169 a răspuns:

Negru,mov,verniLlllu,albastru!love struck:X Ale tale?

| Kissmeshean a răspuns:

Albastru,Alb,Verde,Mov,Rosu

| Cornelia19 a răspuns:

Verde.

| SyMy24 a răspuns:

Buna! Pai: mov, verde, albastru, rosu, negru si galben.

| Patrăţel a răspuns:

Ca sa fac o ierarhizaree... paai, movul este the bestt laughing, apoi ar fi tourqoise, siii apoi albastruu metalizaat =p~

| Anonim1596 a răspuns:

Mov,albastru,verde,rosu,negru. smug

| Floriin7 a răspuns:

Albastru, negru, maro, gri, alb happylaughing

| P0pCorN a răspuns:

Albastru deschis,portocaliu,galben, verde, mov si un verde gen culoarea ierbii.big grin

| ZâmβέŤ a răspuns:

Rosu,roz,mov, siclam, alb, si albastru ca cerul.

| ioana100 a răspuns:

nu am o culoare anume preferata, toate culorile au ceva aparte!happy

| candy123 a răspuns:

Negru, Mov inchis si cam atat

| KaMy a răspuns:

Roz mov albastru galben verde bej alb negru gri... cam toate laughing

| clau25 a răspuns:

Mov, albastru, verde, roz, galben, portocaliu...cam toate sa fiu sincera :d

| Bibuşca a răspuns:

Dupa mine toate culorile sunt frumoase. Dar bineinteles ca multi dintre noi avem preferate in acel grup particip si eu. Eu am doua culori care imi plac foarte mult sunt movul si rosul!
Ale tale care sunt?

| bobec a răspuns:

Turcoaz,portocaliu si maro

| MatsuKeruGirl explică:

Mov, albastru deschis, albastru de caraibe, galben, rosu, negru roz pal si roz fuchsia sau cum se scrie...happy

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Transparent