| ReeaRissa a întrebat:

Care este ( sau sunt ) culoarea ( culorile ) voastre preferate? Si...de ce? -FuNdItA- happy

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Imi plac tăăăăătiii.

| MyMindRules a răspuns:

Verde, mi se pare o culoare a regenerarii.
http://www.armonianaturii.ro/......57-articol

| DarkAngell a răspuns:

Verde aprins pentru ca e plin de viata si e super si cu albastru deoarece este o culoare ff frumoasa

| laviniaaaa a răspuns:

Albastru pentru ca este o culoare foarte frumoasa love struck

| mariusQ a răspuns:

Albastru-pentru cai tare.

| Annamaia a răspuns:

Culoarea care mie mi se pare cea mai faina este MOVUL :d...Este culoarea persoanelor marcate de spiritualitate. Le place sa invete din experiente si sa citeasca despre vietile altora. Este considerata o culoare regala, asociata, in general, cu luxul, creativitatea, spiritualitatea si tot ceea ce este sofisticat. FUNDITA? :*

| CopilașTembel a răspuns:

Gri love struck, doar gri!

| Denysa2012 a răspuns:

Negru fiindca ma reprezinta si mov la fel

| Pufarinee a răspuns:

Mov deoarece e o culoare deosebita de frumoasa!

| Toma_Loredana-maria_1990 a răspuns:

Buna.eu am multe culori preferate.Imi place albastrul deoarece imi pune in evidenta ochii si semnifice albastrul infinit al marii stralucitoare plina de comor.Imi mai place albul deoarece semnifica curatenie, inocenta, puritate.rosul e o culoare plina de pasiune, care iti pune in evidenta latura romantica, rozul mi-l imaginez ca o poienita plina cu flori, e o culoare ma feminina, ngru cu adevarat e o culoare inchisa dar daca porti negru nu inseamna ca esti intunecat, iti pune in evidenta silueta