| MatsuKeruGirl a întrebat:

Care sunt culorile voastre preferate ?

Răspuns Câştigător
| stelar99 a răspuns:

Roz si bleu. Ale tale sunt mov si albastru deschis?

18 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Dupa mine toate culorile sunt frumoase. Dar bineinteles ca multi dintre noi avem preferate in acel grup particip si eu. Eu am doua culori care imi plac foarte mult sunt movul si rosul!
Ale tale care sunt?

| ioana100 a răspuns:

nu am o culoare anume preferata, toate culorile au ceva aparte!happy

| ZâmβέŤ a răspuns:

Rosu,roz,mov, siclam, alb, si albastru ca cerul.

| Patrăţel a răspuns:

Ca sa fac o ierarhizaree... paai, movul este the bestt laughing, apoi ar fi tourqoise, siii apoi albastruu metalizaat =p~

| MatsuKeruGirl explică:

Mov, albastru deschis, albastru de caraibe, galben, rosu, negru roz pal si roz fuchsia sau cum se scrie...happy

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Transparent

| Kissmeshean a răspuns:

Albastru,Alb,Verde,Mov,Rosu

| SyMy24 a răspuns:

Buna! Pai: mov, verde, albastru, rosu, negru si galben.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mov si albastru! big grin

| KaMy a răspuns:

Roz mov albastru galben verde bej alb negru gri... cam toate laughing

| P0pCorN a răspuns:

Albastru deschis,portocaliu,galben, verde, mov si un verde gen culoarea ierbii.big grin

| clau25 a răspuns:

Mov, albastru, verde, roz, galben, portocaliu...cam toate sa fiu sincera :d

| Cornelia19 a răspuns:

Verde.

| Anonim1596 a răspuns:

Mov,albastru,verde,rosu,negru. smug

| Floriin7 a răspuns:

Albastru, negru, maro, gri, alb happylaughing

| Annutza_5169 a răspuns:

Negru,mov,verniLlllu,albastru!love struck:X Ale tale?

| bobec a răspuns:

Turcoaz,portocaliu si maro

| candy123 a răspuns:

Negru, Mov inchis si cam atat