| MicheilaMicheluzta a întrebat:

Care sunt culorile voastre preferate? de ce?

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Nu pot alege o culoare anume pentru ca, sincer, toate imi plac (in afara culorii negru - nu stiu dar unii zic ca nu e culoare straight face). In anumite anotimpuri port haine cu culori deschise - inchise, depinde. Iarna se poarta inchise, iar vara deschise. Apropo: gazele atrag culorile galben si verde, deci vezi ce porti ca sa nu fi bombardat cu gaze laughing ^__~

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Galbenul, albastrul marin si albul imi atrag atentia.

| Catherine a răspuns:

Rozsmug...big grin--->dar nu rozul acela de pitzi
and
black:X

| littlemix a răspuns:

Albastru si bleu pentru ca ma linistesc totalhappy

| MadQueen a răspuns:

Light Pink, verde, galben, portocaliu, alb, mov deschis
De fapt imi plac cam toate culorile atata timp cat sunt intr-o noanta fresh si placuta. Nu imi plac culorile inchise sau prea stridente doar daca sunt in combinatie cu o culoare mai deschisa ^__^ happy

| Allyţu a răspuns:

Mie una imi place tote nuantele de albastru.DE CE? Pentru ca imi trezeste sentimentul de liniste de relaxare de pretenie,ocenul,cerul, puritate, sinceritate

| KIdda_6499 a răspuns:

Mie sincer imi palc tooate culorile deschise si "vesele" De ce? Pt ca imi dau energie si ma fac sa ma simt bine in gashka etc. culorile deschise spre deosebire de cele inchise te fac sa te simti binexD