| RockForever99 a întrebat:

Care sunt idolii vostri? Astept raspunsurile...

Răspuns Câştigător
| Traian a răspuns:

Eu nu am idoli

10 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Beyonce

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Beyonce, Adam Lambert si Tila Tequila nu stiu de ce nu apare si ceilalti 2 la primul raspuns thinking

| DoDo a răspuns:

Idolul tuturor ar trebui sa fie DUmnezeu care este el este idolul meu! Idol inseamna sa te inchini lui sa faci ce iti cere!

| SugarAndSpice a răspuns:

Becali laughing

| Optimus7 a răspuns:

Johnny Depp

| delonia a răspuns:

Jesse mccartney love struck

| KristalPop a răspuns:

"Idol" e mult prea mult spus. Nu cred că am idoli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu tu stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, idol... Un idol este un fel de zeitate la care te rogi. De exemplu: Idolul creştinilor e dumnezeu.Din moment ce nu prea cred în aşa ceva, nu am.

| KpE a răspuns:

Haha... Pai idolii mei, nu sunt cantareti, actrite etc. doar omanii simpli care au reusit sa realizeze ceva singuri plecand de jos. si ca sa dau si un raspuns concret tongue parintii mei idolii mei laughing ca m-au crescut, mi-au oferit tot ce am nevoie etc.winking