| DeeDee007 a întrebat:

Care sunt idolii vostri si de ce?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu sunt idol pentru mine si mine este idol pentru euthinking

| Tourniquet a răspuns:

Mama. Ea este cea mai buna happy

Este idolul meu, prietena mea, este mama MEA!

O iubesc!

Tu ai vr'un idol?happy

| HBK a răspuns:

Eu sunt propriul meu idol.

| Marii a răspuns:

Nu am un idol. Tu?

| deea_1980 a răspuns:

Mama este modelul meu in viata.

| Cleona a răspuns:

Eu nu am uidol. A avea un idol inseamna a vrea foarte mult sa fi ca si o persoana anume, dar mie imi place sa fiu originala!

| Allegria a răspuns:

Fiind fata...idolu` meu este mama love struck
laughing
de ce?
...simplu fapt... e mama happy

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu pot s spun ca este idol. dar este cea mai importanta persoana din viata mea si il iubesc mul mult de tot. m-a invatat sa traiesc.este iubitul meu.imi doresc sa fiu ca el(desteapta, frumoasa, educata).:*

| katyy_5873 a răspuns:

Nici unul pentru ca nimeni nu e perfect

| DeeDee007 explică:

Nici eu nu am un idol happy

| AlliceCarter a răspuns:

Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am idoli doar un model.
Verisoara mea care imi este si cea mai buna prietena a mea. De ce? Pentru ca este credincioasa, pasionata de moda, generoasa. Cand eram mica vreiam sa fiu ca ea, si acum sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert pattinson, Kristen Stewart, Avril Lavigne, Likke Li ...mai multi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"twilight" nu ai un idol din twilight?laughinglaughing

PS: Nu cred ca idol inseamna " model in viata ", inseamna sa idolarizezi pe cineva big grin.adica sa-ti placa cum canta, cum se imbraca, sau cu arata laughing