| lunarwolf a întrebat:

Care sunt idolii vostri?happy De ce ii admirati?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Paul Stanley.Un rockstar adevarat, nu numai prin imaginea sa (The Starchild), dar si prin faptul ca stie sa faca dintr-un "simplu concert" un adevarat show (nu numai in trupa KISS, ci si solo).

Stephen Wiltshire. Pur si simplu un geniu, chiar daca e autist, boala asta i-a oferit o capacitate uluitoare de a desena un peisaj dupa ce l-a vazut o singura data. Vezi pe youtube videoclipuri cu el daca esti curioasa.

David Gilmour. Un artist fara egal, atat in Pink Floyd, cat si in cariera solo.Pentru mine muzica lui este si va fi mereu un medicament pentru suflet.

Ai tai care sunt? big grin

3 răspunsuri:
| lunarwolf explică:

Deci,Bogdan...iti ador raspunsurile.:d

Ai mei...sincer,nu prea am idoli; eu ma incred in propriul instinct si in abilitatile proprii. Adica, nu tin mortis sa urmez comportamentul cuiva anume...sunt cum vreau sa fiu - unica.
Si imi place sa fiu asa.:d I mean,totul e mult mai frumos cand descoperi lucruri noi despre tine,noi talente,noi abilitati,facand 'ceea ce te duce capul',decat sa urmezi pas cu pas viata unui artist,in speranta ca vei deveni si tu la fel.:d

Totusi,am cateva persoane pe care le admir...

Kurt Cobain - este si va ramane cantaretul meu preferat. Dupa mine,are o voce superba si imi pare extrem de rau pentru gestul pe care l-a facut; s-a dat batut...a lasat probleme sa puna stapanire pe el. Oricum,nu ar mai fi putut compune muzica,se simtea extrem de rau de cand a inceput sa consume droguri.

Ozzy Osbourne - imi place vocea lui. :d

Tolstoi - Doamne,este autorul meu preferat! Il ador, este idolul meu in ce priveste cartile. M-a lasat masca de prima oara cand am citat Anna Karenina.

Kat von D - face niste tatuaje superbe + a avut curajul si taria sa renunte la alcool. O admir pentru asta.

Cei pe care i-am enumerat nu sunt chiar IDOLI. Pur si simplu imi place un anumit lucrula persoanele lor. :d
Deci, dupa cum spuneam...nu am vreo persoana pe care as venera-o. ^^

| Bogdanux a răspuns:

Iti dau perfecta dreptate. 10.

Btw, si eu iti ador raspunsurile big grin

| xTiffanyEmox3 a răspuns:

Am 4 idoli si sunt multe motive pentru care ii admir foarte mult love struck

Dahvie Vanity, Jayy Von Monroe, Demi Lovato si Andy Biersack love struck

Canta grozav si muzica lor mi-a salvat o parte din viata love struck