| Halucina a întrebat:

Heii happy

Care sunt idolii vostri?

5 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Nu am un idol. Majoritatea persoanelor își aleg ca idol o persoană pe care nici măcar nu o cunosc, ceea ce mi se pare stupid. Fiindcă are o anumită personalitate care îți place sau cu care te asemeni, nu poți numi acea persoană idolul tău. Poate pur și simplu o persoană pe care o admiri, acesta ar fi titlul, nu chiar termenul de idol. Aflasem de la cineva și am impresia că e scris și în Biblie că e păcat să ai idoli, acum nu știu. laughing Ok, știu că ai pus o întrebare simplă iar eu am făcut o mega-poveste. rolling on the floor Nu, nu am idoli. happy

| davidwarner a răspuns:

Doctor house:d

| Musique a răspuns:

Mi se pare stupid să ai idoli. happy
Baftă!

| KristalPop a răspuns:

Păi... cântăreţi şi trupe în special:

AC/DC, Metallica, Manowar, Slayer, Truda, Slash, Megadeth, Iron Maiden, Judas Priest, Scorpions, Trooper, Bon Jovi, Pantera, Sepultura, Lamb of God, Dimmu Borgir, Queen... mai sunt mulţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am idoli.