| gontier a întrebat:

Care sunt momentele în care un câine își face nevoile? (O lună jumate)

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Dupa ce mananca / scoala si face putina miscare. Dar la cat de mic e nu e o regula. Cam mic de luat de la mama lui ca are de invatat multe de la ea pana pe la 2 chiar 3 luni.

1 răspuns:
| Idkidk a răspuns:

Bună!

Păi nu cred că există, zău aşa. El îşi face nevoile când îi vine rolling on the floor. De obicei dimineaţa şi după ce mănâncă, dar nu e o regulă, face când vrea şi când poate.

Have a nice day!