| Bluestar_2007 a întrebat:

Cartea "Razboinicii. Razboinicul pierdut" de Erin Hunter mai este in librarii?

3 răspunsuri:
| LifeEndsWithADream a răspuns:

Nu stiu daca se mai gaseste in librarii, dar daca o vrei, poti sa o comanzi de pe site-ul okian.ro. Acolo o gasesti. Eu am comandat mai multe carti de acolo, si nu am avut nicio complicatie cu firma respectiva. Depinde de locul unde locuiesti, transportul costa in jur de 4-5 lei prin posta si cartea soseste in 1- max. 2 saptmaini.

| Snowclaw a răspuns:

Da,se mai gaseste, dar mi-e frica ca nu mai apare volumul 3, intoarcerea razboinicilor.