| Jogo211 a întrebat:

Cat Costa deparazitarea interna a unui pisoi de 5 luni?

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Nu costa nici 50 nici 100 lei, sunt prostii astea, ii va da un medicament (o sa il bage pe gat) si o sa iti spuna sa fii cu ochi pe el cand isi face treaba tu va trebui sa aduni si sa il arunci undeva departe, daca pisisa merge si da cu nasul pe acolo, ii va lua din nou, funda?

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Daca doresti sa iti faca doctorul veterinar acest lucru, te va costa cam pana in 100 de lei(maxim), iar daca nu, poti lua de la farmacia veterinară pastilute pentru problema lui ce te duce pana in 50 de lei! Meriti"a doua sansa"