| Gabitza_Adelina_1996 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare mai lunga :3 o sa imi iau un ciobanesc german (lup) as dori sa stiu ce vaccinuri trebuie sa ii fac la cate luni sau saptamani,cat costa acele vaccinuri,cat costa deparazitarea interna si externa,cu ce sa il hranesc, multumesc anticipat si cel mai bun raspuns va primi frunditawinking

2 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

De ce este medic veterinar?

| Gabitza_Adelina_1996 explică (pentru miolina):

Daca nu stii de ce te bagi? te-am intrebat cumva pe tine? eu am intrebat persoanele care am facut aceste vaccinuri si nu pe tine care habar nai de ele, asa ca te rog scutestemawinking