| Viorel_Grigore_1969 a întrebat:

Cat costa o castrare la pisica mea? A avut prima fatare, dar a doua nu mai vreau sa faca. Si la ce varsta trebuie castrata?
Am nevoie de informatii

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe de la 100 lei si tot creste, mai mult de 200 lei oricum nu are cum sa fie. Trebuie sa te interesezi la clinica respectiva.

| Dintrebare a răspuns:

150 de lei, in functie de orasul in care te afli. In orasele mari e mai scump in general. Nu conteaza varsta, de vreme ce a fatat inseamna ca are un an, deci o poti castra. Ai grija doar sa nu intre iar in calduri, asa ca du-o la medic cat mai repede