| CarlaHecox a întrebat:

La a doua fatare cateaua face un număr mai mare sau mai mic decât la prima?

8 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Nu conteaza, a mea de cand e mi-a fatat doar cate 3, iar ultima data mi-a fatat 4, dar ultimul a fost prea mic si slabit si a muritsad
Nu exista o regula, fiecare rasa are un minim si un maxim, o data poate sa faca mai putini, o data mai multi, nu conteaza.

| Xenya a răspuns:

Nu este o regula pentru asa ceva.

| Jackster a răspuns:

Nu.

| figure a răspuns:

La a doua nastere, femeia face gemeni?

Nu cred ca exista nici o legatura. As fi foarte surprins sa ma insel.

| CarlaHecox explică (pentru figure):

Ha-ha,primesti o medalie pentru raspunsul asta -_-'.

| Ctmfresh28 a răspuns:

Nu cred ca ezista catei gemenilaughing
Nu, nu conteaza a cata fatare este numarul puilor nu este precis, cateodata mai multi cateodata mai putini, depinde, dar in medie vreo 4-5pui la o fatare

| karmenkelly a răspuns:

La a doua fatare o catea poate face pui astfel:
1. acelasi numar ca la prima fatare.
2. Mai mare fata de prima
3. Mai mic fata de prima.

| Tarnacop a răspuns:

HostName: Zite: The GodFather Official [0.3x]
Address: 188.241.154.126:7777
Players: xx/ 50
Ping: 17
Mode: Zite GF v0.4.9
Map: Zite Lands