| s3nz0r a întrebat:

Care sunt cei mai ieftini papagali pentru ca imi plac cei viu coloratihappy. Am aflat de exemplu ca pot gasi papagali (o pereche) la 50 de lei este adevarat? Si o colivie cat costa? Va rog ajutati-ma ca vreau sa-mi cumpar de ziua meawinking. Multumesc anticipat :*

5 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Un perus este 25 -35 lei iar cusca cea mica ete 17 lei -35 lei in fuctie de marime

| Zambete89 a răspuns:

O colivie costa in jur a 30-40 de lei happy cea mare, cea maica costa mai putin.

ce? 50 de lei o pereche de papagali :O eu am dat pe o pereche de perusi 70 de lei. :O:O:o oO

| Carouri a răspuns:

Peruşii sunt cei mai ieftini.

| crissmy a răspuns:

Eu am auzit ca perusii sunt 50 dar o pereche 100 asa am auzit dar nu stiu. E amuzant daca ii iei de la piata mai negociezi cu aia hahahhahaha eu zic ca perusul e mai ieftin -.~

| crissmy a răspuns:

E complet ciudat laughing... eu stiu ca o colivie mare este 100 :O deja ma enerveaza astia de la piata/magazine etc...
dar cu aia de la piata ...mai negociezi hahhaha