| goiceeaalinaa a întrebat:

Hei! Imi doresc si eu un papagal perus m-ar interesa cam cat costa unul si ce culori sunt, De ce are nevoie si cat m-ar costa o colivie pentru el, Cele mai multe informti despre acesti papagali va primi funda si vot Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Un perus la mine in oras este 40 de lei, o colivie depinde in functie de marime cea mai ieftina e 30 de lei.culori: albastru, verde, galben, gri, alb si combinate.
ar mai avea nevoie de mancare speciala ce se gaseste la toate pet shopurile.

| goiceeaalinaa explică (pentru Kasia):

De unde esti?

| goiceeaalinaa explică (pentru Kasia):

De unde esti>

| Kasia a răspuns (pentru goiceeaalinaa):

Ti-am trimis un mesaj, nu-i nevoie sa ma intrebi de 3 ori.

4 răspunsuri:
| goiceeaalinaa explică:

Nu imi mergea netul si am dat de multe ori