| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa toate vaccinarile pentru un caine de rasa?

7 răspunsuri:
| simona24 a răspuns:

In facut de tariful medicului...eu dau 80 de lei pe vaccinurile obligatorii

| EUSIATIT a răspuns:

Depinde de cit de mare este citi ani\luni etc are/Eu am un catel de 5 ani si fac un vaccin poe an care ma costa cam 45 50 de ron dar are in compozitie medicatie pentru toate bolole. ex turbate. bla bla. medicul la care ii ai inscris iti sp ce trebuie sa i faci oricum ai grija de el ca sunt cele mai afectuase animale

| vilmaristul a răspuns:

Cat costa pentru un caine la modul general
de ce crezi ca cei de rasa sunt altfel decat oricare alt caine care trebuie vaccinat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 129. 132/search? q=cache:hH-czKBuB6kJ:...en&ct=clnk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Costa cat un vaccin pentru maidanez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat ma costa toate vaccinele la un pui de amstaff de 2 luni are doar deparazitare interna?