| xSunandMoonx a întrebat:

Cat credeti ca ma costa vreo 10 pesti si tot ce trebuie pentru ei?
(acvariu, filtru, mancare etc...)

4 răspunsuri:
| cățelușa56 a răspuns:

Pai depinde de specia de pesti, unul poate costa de la 10 la 200-300 lei.Dar la maxipet si hornbach sunt unii destul de ieftini si sanatosi.Acvariul poate s-a aiba in el toate cele incluse si s-a coste 200 lei [pe mine atat ma costat]. bine, depinde si de cat de mare este acvariul...al meu are 54 l.

| shhadow a răspuns:

Daca iti iei pesti de acvariu ei sunt destul de costisitori si 10 ar costa cam vreao 200 lei, si cu toate utilitatile te poate duce pana la 600 lei.Insa niste pesti de balta sunt gratis si sunt mai putin pretentiosi. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| betypissy a răspuns:

Te va costa vreo 100 minim. Depinde cat e pretul.

| betypissy a răspuns:

Te va codta vreo 100 lei minim.