| anonim_4396 a întrebat:

Cat poate sa coste o chinchila?

Răspuns Câştigător
| AlexandraFoo a răspuns:

100 Ron la noi la petshop.

3 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Din ce am vazut eu preturile variaza intre 50 si 100 de ron. Daca esti o buna negociatoare poti scoate si mai putin.

| Artemis a răspuns:

In jur de 50 euro thinking Cam asa am vazut eu happy

| laptopbun a răspuns:

Chinchilla (cincila, sinsila) ca animal de companie, 60 RON / mascul, 70 RON / femela. Preturi negociabile in functie de numarul de exemplare de obicei (daca vrei pentru afacere). Blănurile de chinchila se vând la preţuri de zeci de mii de euro dar trebuie sa nu ai inima sa faci asta.