| Smuchii a întrebat:

Cat poate sta o broasca testoasa acvatica pe uscat?

Răspuns Câştigător
| KinderPinguii a răspuns:

Aprox 2 ore. Pentru ca i se usuca ft. repede pielea, si nu este favorabil pentru respiratie happy
funda?

5 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Daca e acvatica acvatica (gen din aia mica) nu poate sta mai mult de jumatate de ora maxim i se usca pielea si se deshidrateaza
Funda?

| EmanuelThN a răspuns:

Nelimita

| BSM a răspuns:

Poate sta cat vrea ea.

| Smuchii explică:

Aha mda mam lamurit cat de cat... una e mica de vreo 2-3 [3-4cm] luni si mai sunt alte 2 de un an[8-10 cm]

| Smuchii explică:

Sper ca nu a vorbit nimeni dupa ureche happy ci din propria experienta