| BrD a întrebat:

De unde pot cumpara o broasca testoasa de uscat?

Răspuns Câştigător
| DrugFree a răspuns:

Www.animale.anunturi.azz.ro/detalii/21284/vand-broasca-testoasa-europeana dai click pe asta! sau mai poti incerca si asta :www.animale.anunturi.azz.ro? detalii/219910/Vand-broasca-testoasa-europeana Sper ca te-am ajutat! Funda?

| SpaceCookieCat a răspuns (pentru DrugFree):

Nu merg linkurile.

5 răspunsuri:
| hamham_1461 a răspuns:

Presupun ca nu exista broasca testoasa de uscat! Cel putin chiar nu am auzit!

| BrD explică:

Nu se gaseste in nici un petshop, pe net mi'au sarit ochii de cat am cautat iar in ziar...nu prea sta lumea sa se uite. Am impresia ca nici n'au rubrica pentru animale.

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Cauta la petshop sau da anunt pe net/in ziar etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de la Pet Shop! Daaaa