| redflower a întrebat:

Cat poate trai un caine?

Răspuns Câştigător
| chemicalX a răspuns:

15 -20 depinde cat mai rezista cainele. apropo sper ca Ina sa traiasca mai mult, nu vecina?happy

funda!

11 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Pai cam 15 ani, dar poate traii si mai multwinking (maxim 20 de ani).

| Barbie331 a răspuns:

Depinde de rasa, oricum orice catel traieste mai mult decat 10 ani.

| foxi a răspuns:

16-19 ani

| AnnaMariaaa a răspuns:

Depinde si 15 ani, de exemplu eu am avut un caine care avea 14 ani si inca mai traia, dar a avut loc un accident si a fost omoratstraight face

| Alice180297 a răspuns:

Pana la 14 ani. In anii nostribig grin

| madalinaaa89 a răspuns:

Cateii mei au 10 ani, insa, un caine, poate trai maxim 16-17 anihappy

| Anileda a răspuns:

Peste 10 ani.

| Abcfunny a răspuns:

Depinde de catel.
poate 15+

| Ionutzz97 a răspuns:

Am avut un caine mai mare ca mine a murit la 15 ani

| αɳḍϋ a răspuns:

Depinde de conditsiile in care traieste dar in medie 15-20 de ani

XoXo:*

| iony_2997 a răspuns:

Pai in jur de 13 14 ani de om eu am o catelusa de 13 ani saraca numai aude bine dar totusi inca mai traieste