| FrozenRose_7553 a întrebat:

Ieri mi-am luat o pisica de 3-4 luni si inca este foarte speriata.Cam cat timp ii ia in general unei pisici sa se acomodeze?

Răspuns Câştigător
| Seby52 a răspuns:

In jur de 2-3 zile dar trebuie sa o mangai sa-i dai sa manance sa-ti simta dragostea! Funda?

5 răspunsuri:
| ღm0tzataaღ a răspuns:

Pai e si in functie de pisicahappy
Incearca sa ii castigi increderea.Aratai ca nu are de ce sa ii fi frica.Mangaio,alinto si se va acomoda in ca 2-3 saptamanahappy

Bye, Bye:*

| analia0103 a răspuns:

O [isica asa de mica este sensibila si foarte steriata dar se va acomoda incetul cu incetul in tinp de 2-3 saptamani.

fundita plzz plzz plzz plzzlove struckpuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

| nicvamp a răspuns:

Nu tb sa astepti sa se acomodeze, adica sa o lasi in pace si sa nu te paropii de ea, trebuie sa o acomodezi tu, dar sa nu o sperii(poate face infarct)

| simplething a răspuns:

Dat fiind ca ai luat-o asa de micuta se va obisnui treptat cu atmosfera din casa, fiinndca are de-a face cu persoane si lucruri noi care nu faceau parte din lumea ei anterioara.Cred ca o luna si putin e suficient ca pisica ta sa se acomodeze.
Byee!

| fankygirl a răspuns:

Daca ii oferi dragoste si o pui intr-un loc ferit de toata lumea pentru un timp s-ar putea sa se acomodeze repede cam in 2-3 saptamana.