| Laurian1999 a întrebat:

Salut TPU,

Am o intrebare (doar cine are perusi ), cat timp trebuie sa se acomodeze un papagal, sau, in cat timp s-a acomodat papagalul vostru?

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Al meu sa acomodat in o saptamana baiatul, fata mai greu cam 2 saptamani

5 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
In cateva zile maxim cateva saptamani

| Nelutsa a răspuns:

In jur de...3-4 saptamani! Cam asawinking

| Answer17 a răspuns:

Cred ca dureaza cate-va luni ca sa se acomodeze la unii iar altii incep sa cante chiar in prima zi, ceea ce inseamna ca se simte destul de bine si se acomodeaza usor.

| DonaldDuckky a răspuns:

Eu am perusi de mult timp si ai mei s-au acomodat rapid.nu am avut probleme chiar deloc happy. sper sa se acomodeze repede si la tine :*

| Laurian1999 explică (pentru DonaldDuckky):

Cat timp : o milisecuna, o secunda, o saptamana (2-3, 7), o luna, cat?