| imihaistoian a întrebat:

Cat traieste in medie o pisica domestica?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Daca este bine ingrijita, vaccinata dusa la veterinar ori de cate ori este bolnava, poate trai si 15 ani, chiar mai mult. Depinde de rasa. Numai bine!

13 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Ce rasa e?

| EvangelineLovin a răspuns:

10-15 dar am auzit si de pisici care au trait 20 si ceva de ani.

| Alin_6165 a răspuns:

Intre 13 si 15 ani daca este bine tratata. happy

| danimotenel a răspuns:

9 vieţi, una având chiar şi 16 ani.

| WhatMeanLove a răspuns:

10-20 -a mea are 15 si inca se tine bine la varsta ei.winking

| MitroKta a răspuns:

10-15 ani....si mai mult si mai putin, depinde de cat tii la ea laughing)

| myruna2012 a răspuns:

Depinde.....Eu zic ca poate trai pana la 12 ani(ani omenesti)
Zic si eu...

| abNb a răspuns:

A mea a trait 20 de ani!

| AnneSweet a răspuns:

De la 15 la 20 de ani pisica mea are 18 tongue

| Szabii a răspuns:

O pisica traieste in jur de 10 ani, dar poate atinge varsta de 15-17 ani.

| alice31 a răspuns:

In jur de 12 ani

| Ra1NbOw24 a răspuns:

Conteaza cat de mult o ingrijesti, intre 10-17 ani cam asa sau mai putinhappy

| BitchesLoveCake a răspuns:

Maxim 15-16 ani din cate siu eu