| Nicky06 a întrebat:

Cate animale aveti? Si de care?

Răspuns Câştigător
| AleAle123 a răspuns:

Am 4 animale un catel o broasca testoasa un iepure si un papagal

| 1357997531 a răspuns (pentru AleAle123):

Am 4 pisici si 1 catel. love struck

62 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

2 caini,unul husky, si un metis de pechinez, si pe langa mai am 2 pisici, una korat, si alta un maidanez big grin

| αntoniα a răspuns:

Au am o catelusa ciobanesc german.O cheama Xena si implineste 7 luni.O ubee enorm!:X:X:X

| xlollypop a răspuns:

Eu am un yorkshire terrier:Xtu ai vreun animal?happy

| Nicky06 explică (pentru xlollypop):

Acum doar doi caini;(, o pisica si o vrabiuta. Dar am avut o caprioara... dar i-am dat drumu'-n padure.;(

| Kitty20 a răspuns (pentru xlollypop):

Si prietena mea are un yorkshire terrier:Xlove struck e foarte dragutlove struck

| xlollypop a răspuns (pentru Kitty20):

Da,ii adorrrrr

| andrei733 a răspuns:

Eu am un papagal peres galagios si jucaus dar cu toate astea il iubesc(este cel din poza)

| YumiSukinanda a răspuns:

1 catel.as mai vrea o fata pentru el.sa fie si el fericit si sa aiba o familie fericita :d.dar mama nu vrea o fata crying dar bobita al meu este tot pentru mine! il iubesc enorm si il ingrijesc cat pot eu!

| NoChanceForUs a răspuns:

Am un pui de pterodactil, doarme sub pat uneori, îi place răcoarea.

| Nicky06 explică (pentru NoChanceForUs):

Te astept sa te cred?

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Nicky06):

Dacă tu zici că mă aștepți...batting eyelashes

| teodora555 a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Un pterodactil/?

| MihaelaDart a răspuns:

Acasa in Romania am un pisic birmanez alb, iar la doua casa in Grecia nu am nici un animalut, sper sa-mi cumpar un catel de talie mica.

| teodora555 a răspuns:

Pai am avut vreo 7 pisici, acum am unul.Un motanel pe nume Pusy si are un an si 6 luni si il iubesc asa de MULTTTTTT ENORM

| Madiiii a răspuns:

Am 2 caini unu e saint-bernard un ciobanesc german si 2 pisicute :X

| AndiNyctophilia a răspuns:

Am un motanel negru din rasa Bombay si un perus verdehappy

| Cry11 a răspuns:

Eu am 3 animale. 2 perusi si o catea.

| zoeyangel a răspuns:

Am o catelusa pichineza pe care o cheama Micuta, un caine chau-chau Tao 2 lupi fete Cora si Patrocle(asa a vrut mama cu toate ca e fata. am mai avut si unul de vanatoare dar e undeva in Londra acum la cinevabig grin

| R2u1s71520 a răspuns:

Am un yorkshire terrier un pitbul 2 catei de curte 2 pisicute si 1 papagal! si i iubesc mult de tot mai ales pe catei in total am 7 animalutze x: PLZZ funitzaa!

| Mitsuri10 a răspuns:

Eu am 2 papagali si ii iubesc enorm:X!

| Nicky06 explică (pentru Mitsuri10):

Ce dragut! Sa ii iubesti in continoarea ori cum ar arata sau cum s-ar comporta si sa nu te superi niciodata pe ei.

| Mitsuri10 a răspuns (pentru Nicky06):

Mersi:*! asa am sa fac...

| Nicky06 explică (pentru Mitsuri10):

Sper.

| Mitsuri10 a răspuns (pentru Nicky06):

Tu ai animale?

| Metallicaaaa a răspuns:

8 pisici,un cal, un caine, 36 de gaini, 4 cocosi si (porcul l-am asasinat de craciun) cam atat... happy

| Morenna10 a răspuns:

Un cal, 11 porci, 3 iepuri, 24 de gaini, un caine, 2 pisici, sobolanilaughing, si soricei de casa ca rod tot inclusiv cizmulitzele melecryinglaughing

| Nicky06 explică (pentru Morenna10):

Chiar ai atatea?

| Morenna10 a răspuns:

Da, stau la tara, intotdeaunaam avut multe animale, si le ador:X:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| StefyRO a răspuns:

Mda. Si eu aveam cateii si catelusi Dar mi-au murit din pacate Acum nu mult timp!

| Nicky06 explică (pentru StefyRO):

Din ce cauza?

| Nicky06 explică (pentru StefyRO):

Si mie mi-a murit un caine in vara asta.;((;((

| Nicky06 explică (pentru StefyRO):

De ce au murit?

| StefyRO a răspuns (pentru Nicky06):

Pai unul sa imbolnavit straight face crying Sa-ti povestesc.Eram acasa si ma suna bunica (catelu era la ea) imi spune sa vin repede ca nu stie ce are Pinky (catelu) Merg acolo. Pinki era foarte agitat. Si foarte fierbinte si,, transpira,, cand l-am adus acasa dupa 2 zile de medicamente pentru caini etc...A fugit. Si nu sa mai intorc. Deasta cred ca a murit. Si al 2-lea. Ma plimbam cu el. Ma oprisem sa vorbesc la telefon ca ma sunase prietena. Il tineam cu zgarda. Incepea sa se uite la un caine lup vagabont. Sa uitat cateva minute. Pana ce am terminat de vorbit. Si cand ne-am intors acasa na durat 2 secunde. Si s-a duscrying

| Kitty20 a răspuns (pentru Nicky06):

Am 2 caini cryingam avut 3 dar unul a murit cam tot in vara crying

| KamiixSweet18 a răspuns:

Buna eu am doi caini si doi papagal si am grija de toti si ii iubesc la fel de mult pe toti adica foarte mult enorm! Pa!

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

2 pisici, 1 caine

| heinekeen94 a răspuns:

2 catei happy love struck

| felyy a răspuns:

Eu am 2 cateluse si un pisoi big grin. tu?:d

| Nicky06 explică (pentru felyy):

Eu? Din pacate acum doar doi caini;(, o pisica si o vrabiuta... Mai demult am avut o caprioara dar i-am dat drumu'-n padure.;(

| Ela234 a răspuns:

Eu am 3 caini : doi ciobanesti germani si unul corcitura, 2 pisici, 4 porci, 1 vaca, 1 vitea, 6 iepuri, soricei, 1 veverita, 8 porumbei.NU GLUMESC!

| quartz1999 a răspuns:

Cresc un porc in baie si il violez zilnic.

| Nicky06 explică (pentru quartz1999):

Esti un @%$%$. Astepti sa faca bebelusi cu rat si coada?

| MilitaruBianca a răspuns:

Nici unu din pacate dar vreau sa iau unu happy Tu ai vreun animal?

| EuEuEu2 a răspuns:

Un iepuras.

| szibis1999 a răspuns:

Am un hamster pitic si o testoasahappy