| AvalohAlyn a întrebat:

Cate vaccinuri trebuiesc facute la un caine(pechinez sau bichon) si cat costa in total?

Răspuns Câştigător
| GEOsiDEEALOVE a răspuns:

3 vaccinuri trebuie sa ii faci: 1-la 3 luni de la nastere, al 2-lea la 6 luni si al treielea la 9 luni, si cand te duci sa ii faci intrebi si u medicul veterinar ca mai trebuie sa i mai faci dupa 9 lunni dar nu stiu sigur la cat bafta! app funda?big grin

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Intreaba un medic cate vaccinuri trebuie sa-i faci.

| мαяijüαηα a răspuns:

Du-te la medicul..cainelui :)) si intreaba acolo..ca..trbe s i ifaci destule:D
dar daca vr s t ajut...http://www.adoptiicaini.ro/......a-noaptea/

| MelindaVictoria a răspuns:

Vaccinurile costa in jur de 500 lei