| AvalohAlyn a întrebat:

Cate vaccinuri trebuiesc facute la o pisica si cat costa in total?

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

La pisica vaccinurile nu-s chiar asa importante ca la caini insa trebuie sa faci 4 vaccinuri mai importante cand este pui 2 si 2 cand creste fiecare costa in jur de 30-50 lei

3 răspunsuri:
| paul55 a răspuns:

Salut pai ar trebui sa faci cam 2-3 vacinuri care tear costa 10lei-15lei.

| MrAnonymus a răspuns:

Vaccinurile costa in jur la 35 de lei dar daca vrei sa o castrezi trebuie dusa dupa castrare 10 zile pentru niste vaccinuri care costa cam 30 de lei.

| lăngătinemereu a răspuns:

Nui trebuie foarte multe vacinuri la o pisica pentru ca moare trebuie odata cand este pui si odata cand face 1 an jumate si cam in jur de 35-40 de lei costa vaccinul la farmacia veterinara de la mine de la voi nu stiu... sper ca te-am ajutat