| YumiSukinanda a întrebat:

Catelului meu ii e cam frig, are cusca dar prostul nu vrea sa mearga.haine nu ma pricep sa fac. ce sa fac?

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Pune-i o patura, un pulover de-al tau vechi in cusca ca sa nu ii mai fie frig.

| mgtow a răspuns:

Il legi cu o curea si il scoti la plimbare asa mai face miscare.

| YumiSukinanda explică (pentru mgtow):

Ce legatura are cu caldura?

| mgtow a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Daca mergi mult timp asa face incalzire, si tu iarna cand mergi undeva mai departe pe jos intri in calduri ca transpiri asa si cainele.

| vladix2011 a răspuns:

Poti sa il imbraci cu 3 straturi de haine cum ar fi:plover, fes, etc sau sa-l tii in casa langa soba

| marry2000 a răspuns:

Cumpara-i de la pet-shop

| pietraru a răspuns:

Pai baga-l in casa ca sa nu mora ca si catelul meu. Bafta.