| angeldevil_7103 a întrebat:

Catelusa mea vrea mereu sa se culce nu facea asta inainte nu era prea vioaie cand am venit de la scoala si cam sta pe afara oare sa fie racita? nu stiu nu prea are pofta de mancare si pare slabita am incercat sa-i dau de mancare dar a mancat foarte putin si cand i-am dat apa a baut destul de multa o sa incerc sa -i fac o dieta speciala nu da semne de parvoviroza dar a avut cred ca e o raceala daca tot asa se va simti si maine o voi duce la veterinar si astept niste raspunsuri si pareri

Răspuns Câştigător
| andra1223 a răspuns:

Vezi daca nasul ei e rece sau cald. daca e cald si uscat inseamna ca are febra.Cel mai bine ar fi sa o duci la veterinar happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ciobanescgerman.net/forum/index.php?topic=1685.0; wap2
http://www.e-veterinar.ro/caine/leptospiroza.htm
Se impune un consult medical de specialitate.

| andreealala26 a răspuns:

Eu as zice sa il duci la veterina, nu cred ca e racit, si catelul meu este racit dar mananca si bea apa dar nu poate sa respire bine dar catelul meu a avut jigodie chiar zilele aste nu manca nu bea apa nu iesea din cusca si facea cojita la ochi si ii iesea puroi din nas si m-am dus imediat la veterina dar a facut vaccinuri injectii si s-a facut bine si aceasta boala incepe de la plamani si ii afecteaza eu cred ca de asta a si racitdeoarece este primul an in care a racit