| addme a întrebat:

Cati dintre voi practica dansul sportiv? Si la ce cluburi de dans sportiv mergeti?

4 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Eu mai uita pe net la un dans si il invat, iar asa, nu mai trebuie sa platesc bani pentru cursurihappy

| CreepyCrow a răspuns:

Mersi ca ai respect fata de minebig grin

| addme explică:

@kiss099: Ma refer la dans sportiv! Nu modern sau alt tip de dans! Daca tu reusesti sa inveti de pe net DANS SPORTIV, ai toata stima din partea mea!

| Patriciia a răspuns:

Eu fac dans sportiv de 5 ani, am inceput la Prodance2000 din baia mare dupa care m-am mutat la Calliope dupa care iar am venit la Prodance si acum fac la RusTeam cu domnu' Alexandru Rusu probabil ai auzit de el, fundita?//:*