| eubahhh a întrebat:

De la cati ani ati inceput sa mergeti in disco sau in cluburi?

eu de la 14 tongue

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dupa 18 ani, dar foarte rar ca nu imi placea atmosfera de acolo.

| Razvan a răspuns:

Am mai mers prin cluburi dar adevarul ca nu prea imi plac.In general ma duc cand e ziua cuiva si nu pot gasi o scuza suficient de bunahee hee
Prima data am mers la 15 ani.Parcathinking

| Gabystelistu95 a răspuns:

Si eu tot de la 14 ani tongue

| AndreeA_4571 a răspuns:

Pai, fratele meu are un club/disco si stiu de cand eram mica cum e pe acolo.

| Alisa a răspuns:

pai sincera sa fiu nu prea le frecventez. prima oara am fost la 15 ani la balul bobocilor si balul indragostitilor. si de revelion. am 18 ani

| DeMentaa a răspuns:

O sa ti se para ca sunt nebuna dar stiu ca la 2 ani jumate m-a luat sora lui mama de 23 de ani la discotecalaughing mama nu vream sa dansez la disco si dupa dansam pe drumrolling on the floor

| EUSIATIT a răspuns:

Cam tirziu trebuia de la clasa 1 a ca sa ia vechime acum

| Kassandra1408 a răspuns:

Tot in jurul varstei de 14 ani am mers si eu pentru prima oara- stiu ca eram cea mai mica din clasa si nic nu ajungeam la bar laughing radea lumea de minelaughing Acum m-am mai potolit, nu mai ies atat de des, cred ca m-am mai maturizat - deja am trecut la altele mai interesante big grin
Nu cred ca a fost o experienta nociva, ci mai degraba una revelatorie, am invatat multe lucruri si mi-am facut o multime de prieteni :*

| poechce a răspuns:

Nu am mers la club niciodată şi nici nu cred că voi merge prea curând.

| BlueByte a răspuns:

Cred ca aveam vreo 12-13 ani, dar nu prea am fost impresionat sau atras de cluburi sau discoteci pe atunci.Acum e cu totul altceva...

| deejayra a răspuns:

Nu ma duc in cluburi... o sa ma duc, mai tarziu.

| emasweetgirl a răspuns:

Exact la 14 aniwinking

| bocascity a răspuns:

De pe la 13 ani...hee hee. bine prima data a trebuit sa ma cert un pic cu parintii sa ma lase.
ca totusi le era frica.

| trabardie a răspuns:

Cred ca pe la 12, dar ce batai imi luam acasa...

| brunetzica_9227 a răspuns:

De pe la 15 ani cu prietenul meu.big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data cand am pasit intr'un club a fost pe la 12 ani asa thinking
Nu imi plac cluburile, discotecile pentru ca sunt prea multe persoane straine. Daca e sa merg in club asta o fac doar cand vor toti prietenii sa ne distram si ne strangem cat mai multi, punem bani si inchiriem un club. luam mancare. Sau cand isi face cineva majoratul sau ziua. Alfel nu ma vezi intr'un clubwinking.

| IoanadArh a răspuns:

Pe mine ma luau parintii la disco cand aveam vreo 3-4 ani. Erau ei in grup de prieteni si toti isi aduceau si copiii. Chiar era distractiv. Dar singura am inceput sa merg pe la 11-12 ani(dar nu prea des). Mai des pe la 15-16, iar acum merg foarte rar, nu prea ma pasioneaza.