| Lolituta a întrebat:

Caut si eu un pui de pisica orice rasa, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ioana1704 a răspuns:

Intreaba pe la cabinetele veterinare.

6 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Daca nu conteaza rasa pentru tine, asa cum inteleg din formularea intrebarii, de ce nu adopti unul de pe strada?

| luciana200972 a răspuns:

Pai mai mult ca sigur in cartierul unde stai a fatat o pisica, dc te uiti atent pe strada, prin gradinile blocurilor, ditre firele de iarba rasar o multime de mutrisoare dragalase si iubitoare care de abia asteapta sa fie luate acasa.

| Bibi16 a răspuns:

Pai poti cauta pe net ca sa vezi si tu ce-ti place sau du-te la o cunostinta de a ta care are o pisica si intreab-o cand o sa faca pisica pui!
Scz altcumva n-am cum sa te ajut!

| AndreiP98 a răspuns:

Nu

| Lolituta explică:

Da, ideea e ca cele de pe strada sunt mai salbatice si nu prea stau sa le mangai, dar va multumesc pentru sugestii, daca mai aveti imi puteti spune