| iubitorcanar a întrebat:

Caut un veterinar specializat in pasari in judetul Suceava sau macar in zona judetului. Sunt foarte multi veterinari, dar nu se pricep prea bine la pasari, doar la caini si pisici. Daca stiti, spuneti numele veterinarului si numarul de telefon si nu raspunsuri de genul "Nu stiu." sau "Cauta singur". Va multumesc!

1 răspuns:
| CuteKitten14 a răspuns:

Pune intrebarea pe site-ul vetexpress si iti vor raspunde, dar din pacate nu pot face consultatii decat in Bucuresti.