| Bella_3622 a întrebat:

Ce ai alege intre iubirea adevarata si multi bani?

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Daaaaaa! Toti zic "iubirea adevarata" si daca ar fi in acea situatie s-ar duce la bani.

Da-ti seama din asta : Dragostea e frumoasa, dar nu tine de foame.

32 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Banii, evident. chiar daca banii nu aduc fericirea, ei o cumpara gata facuta.hee hee
Si aleg banii pentru ca oricat de mult s-ar iubi 2 pers, daca esti sarac lipit pamantului, nu-ti mai arde sa-i arati celuilalt ca-l iubesti (ca si iubirea trece prin stomac) si uite asa ajungi si sarac si nefericit.

| Anca a răspuns:

In prezent, daca sunt pusa sa aleg, aleg banii.
De ce?! Pt ca n-am intalnit iubirea adevarata si nu prea cred in ea. In dragoste nu mi. a iesit niciodata cum am sperat si n.am intalnit persoana aceea care sa ma fac sa las orice ca sa raman cu el.
Pe viitor. nu stiu. Depinde.

| DiDi a răspuns:

Banii vin si pleaca, sunt trecatori, dar iubirea adevarata, va dainui intotdeauna in sufletele celor indragostiti.

| Ea12345 a răspuns:

Unde dragoste nu e...nimic nu e.happy

| cornel a răspuns:

Sincer iubirea adevarata

| Mary Marry a răspuns:

Multi bani, normal! in ziua de azi nu mai conteaza asa de mult iubirea! Daca ai bani atunci esti cineva, daca nu mirosi a prost.eu aleg bani.Si recunosc sunt destul de materiala.ma rog da am si limite. zic cum sa ii faci.adica eu niciodata nu as poza nud sau asi fuma, sau abandona familia pentru bani. dar bani sunt extrem de importanti, credeti-ma!

| blue95 a răspuns:

Intai iubirea adevarata. apoi banii.pe primul loc conteaza fericirea mea.deci iubirea. apoi totul vine de la sine happy

| RainDrop a răspuns:

Iubire.

| monia a răspuns:

Iubire adevarata

| pauladrian a răspuns:

Banii, ca sa ai din ce trai si apoi dragostea.

| Bii26 a răspuns:

Logic ca iubirea adevarata. Iubirea adevarata poate dura mult timp, dar banii se termina odata si odata si atunci? ce faci?

| Patriii a răspuns:

Iubirea adevarata:X

| Lawrence a răspuns:

Eu aleg iubire adevarata.Cand ai alaturi iubirea nimic nu e greu. big grin

| criss:) a răspuns:

Iubire adevarata, clarhappybanii nu aduc iubirea adevarata. iubirea adevarata se gaseste sau te gaseste.

| RaR a răspuns:

Bani la nesfarsit

| gabitza_6878 a răspuns:

Iubirea adevarata
ce-ar fi sa fiu cu un mos care ma tine doar ca sa se uite la c*rul meu si sa nu ma iubeasca deloc? prefer sa fiu iubita decat imbracata in haine de firmawinking

| Cathy_1290 a răspuns:

Iubire adevarata

| laugh a răspuns:

Iubirea adevarata, dureaza o vesnicie. In schimb banii tot or sa se termine odata! Si banii nu aduc fericirea in cele mai multe cazuri.

| myha_8968 a răspuns:

Iubirea adevarata cred ca da nu mai stiu acum :-slaughing

| Anutzu14 a răspuns:

Iubirea adevarata pentru ca e mult mai important sa iubesti si sa fi iubit decat sa ai multi bani, cel putin din punctul meu de vedere:p odata ce exista iubire si comunicare celelalte vor veni pe parcurswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani, fff multi bani, iubirea deja imi face sila, mi-a lasat goluri in stomac, dar in schimb poti sa te mariti pentru bani ca monika columbeanulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii, dragostea nu tine de foame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca iubirea adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un copil asa ca nu stiu ce e o iubire adevarata asa ca aleg banii

| madagascar a răspuns:

Am ales iubirea adevarata si prin munca au inceput sa apara si bani, drept urmare am facut alegerea potrivita si cand doi muncesc pentru un tel comun poti remodela lumea, poti muta muntii din loc, deci daca ai iubire restul vine de la sine

| alexunder12 a răspuns:

Iubirea adevarata...
Banii vor veni pe urma. happy

| adesp12 a răspuns:

Intrebarea secolului! Desi multi dintre noi tindem sa spunem ca alegem iubirea, in interiorul nostru e o adevarat lupta. E f greu de ales.

| BikerU a răspuns:

Iubire adevarata

| razvy_9918 a răspuns:

Pai depinde d situatie, n poti s alegi chiar asa pur si simplu