| StarMagda a întrebat:

Ce alegeti intre pisica si caine? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna StarMagda97. Eu aleg catelusii pentru ca sunt draguti si simpatici, poti sa te joci cu ei, dar pisica te zgarie si nu cred ca poti sa o dresezi asa de mult cum sunt cu catelusii. Sper ca te-am ajutat. Pa, pa.

15 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Caine iti e alaturi la bine si la rau pe cand pisica se linguseste cand plangi si se freaca de picioru' tau.

http://academiadegashca.catavencu.ro/......s_lips.jpg

| DEBrown a răspuns:

Caine. De ce? De rasa Husky.

| KidOoNh a răspuns:

Amandoua big grin

| dragutza98 a răspuns:

Pai draga starule!
esti o prajitura!
eu asi alege un caine pentru ca pisicile ei bine fac deyordine
cainele este foarte dragut si am si eu unul de rasa pudel
eu iti recomand un caine de talie mica ca un chioaua
pentru ca am avvut si eu si e mic si foarte dragut

| OoOsofiaOoO a răspuns:

Pisica deoarece e dragalasa, jucausa, si atunci cand te doare ceva ea vine sta langa tine si iti alunga durerea

| Alecsandraa29 a răspuns:

Caineelee:X:X pentru ca te poti juca cu el il poti dresa, il poti scoate la o plimbarica in parcwinking.

| ElenaErika a răspuns:

Caine, e mai prietenos si e mult mai util si e si frumos:X

| UnCopilÎnMiniatură a răspuns:

Bună!

Amândouă love struck...Deoarece sunt foarte drăguţe şi câteodată sunt de folos, mai ales câinii. Şi eu am un căţel love struck. Dar dacă ar fi să aleg aşa dintre aceste animăluţe superbe love struck aş alege câinele happy e ceva mai prietenos dacă îl cunoşti bine, desigur, şi el nu te lasă "baltă"batting eyelashes.

Baftă! kiss love struck

| IceCube a răspuns:

Eu nu pot sa aleg intre aceste superbe animale de companiebig grin

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Pisica, e mai feminina.

| Wilder a răspuns:

Io aleg Pisicainele.

| JulieAndreeaB a răspuns:

Ambelehappy

| R3Y a răspuns:

Eu zic sa alegi dupa ce preferinte ai daca iti place sa iesi dimineata in jurul orei 5 pe afar iti sugerez sa aleg cainele daca. In schimb pisica trebuie doar sa ii pui niste nisip special intr-o ladita undesi face nevoiile dar pisica lasa mai mult par. pe de alta parte pisica e jucausa la fel ca si cainele dar cainele e frumos ca il poti lua dupa tine pisica in schimb nu prea big grin trebuie sa alegi si in functie unde stay in primul rand si daca un membru al familiei are alergie la caine sau pisica

| loryM_5129 a răspuns:

Mie imi plac amandoua, cred ca sunt la fel de prietenoase.

| Baie1eL a răspuns:

Eu zic pisica e mica dragalasa si multe de ex am si eu una cand ajung acasa o vad stand la usa si asteptanduma, funda?