| Liiidiaaa a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre pisica sau caine ce ati alege si de ce?

Răspuns Câştigător
| Ana90088 a răspuns:

Eu as alege pisica ...ador pisicile, sunt atat de gratioase, jucause si dragalase:X:X

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Câinele. Este mai cald, reciptiv, păsător şi potrivit personalităţi mele.
Dar am avut şi pisici destule (sunt haioase cât sunt mici).

| cristi202 a răspuns:

Ciinele. Sunt sigur ca ciinele meu ar fi gata sa moara pentru mine, nu la fel si pisoiul. Ciinele e prietenul adevarat al omului, pisica doar e acceptata, pentru ca e un animal frumos.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pisică, am deja unul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bineînțeles, cățelușii.
Sunt mai "pretențioși" decât pisicuțele, implică "ceva" mai multă responsabilitate. Ei trebuie plimbați, dimineața și seara, dacă așa-i obișnuiești, indiferent de prognoza meteohee hee
Pisicutele sunt obișnuite cu căldura unui cămin, preferă mai mult sedentarismul, nu prea adoră să părăsească casa. Joaca și-o află în interiorul ei, pot fi foarte jucăușe, dacă sunt provocate.
Cățeii? Fac mici nebunii, atât în casă, cât și în exteriorul ei.
Dar n-aș putea să nu le iubesc aceste mici defecte! Fiindcă sunt atât de drăgălași...

| mona a răspuns:

Pisica pentru ca este un animal mai bland

| PedoBarbie a răspuns:

Pisica.

| Sociopat a răspuns:

Bulldog francez

| Vans a răspuns:

Pisica.Îmi place mai mult.E mai leneşă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisică.

| Madayna a răspuns:

As alege un catelus, implica mai multa responsabilita, ceea ce e bine pentru viitor, este cel mai bun prieten si loial al omului.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Depinde ce doresti tu. Din cate vad, porti la avatar o imagine cu o pisica. Sincer, eu mi'as alege un caine, mereu am iubit cainii.

| badboybitter a răspuns:

Fiecare animal este special in felul sau. De multe ori ne luam un animal care se se potriveasca cu noi, cu caracterul nostru.

| LalaCoriiii a răspuns:

Cateluss