| anonim_4396 a întrebat:

Intre caine si pisica ce alegeti? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Aleg pisica,pentru ca am o fobie pentru caini si in special la acele,,specimene" care latra

37 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cainele. Nu ma tem de provocari. Pisicile sunt foarte lingusitoare si agatatoare, cer multa afectiune si atentie.

daniela
| daniela a răspuns:

Cainele... este un prieten adevarat fara a fi parsiv si mieunos.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

In ciuda faptului ca imi plac pisicile, daca ar fi sa devina animalul meu as alege un caine. E mult mai loial!

| Silvia a răspuns:

Mie imi e frica de pisici rolling on the floor)))))))))

| FearNoEvil a răspuns:

Caine. Pentru ca sare pe mine cand ajung acasa si intotdeauna reuseste sa ma faca sa rad. Plus ca poate fi la fel de parsiv ca o pisica. laughing

Shin
| Shin a răspuns:

Pisica. pentru ca e mai perversa decat un caine happy
Shin

| Brigitta a răspuns:

O pisica si doi cainihappy

| Haydee a răspuns:

Wow... pisica(mitzotakiss)pentru ca e foarte draguta si e atat de gingasa si firavalove struck

| Jonsdottir a răspuns:

Aleg pisica, pentru ca am o fobie pentru caini si in special la acele,, specimene" care latra

| Princessee a răspuns:

Caine
Nu imi plac pisicile

| buburuzAndreea a răspuns:

Mmm sa vedem... Pisica in casa, intr-o dupa-amiza ploioasa, iar cainele pe-afara cand e soare si frumos, timp numai bun de o... zbenguiala.hee hee Imi plac si cainii si pisicile!

| adrian91 a răspuns:

Cainele. (nu ori ce fel de caine)
Pt ca de fiecare data cand vine un om in casa cainele latra pe el sau sta asa in fata lui, in schimb pisica fuge.
La aspect ambele sunt frumoase.
Yorkshire terrier e un catel super.

| lia a răspuns:

Mie imi plac soarecii de bibliotecahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| mitica_6163 a răspuns:

Caine, dar nu la bloc

| dyav0litza a răspuns:

Pisika pentru ca are o fire misterioasa

| dyav0litza a răspuns:

Pisika seamana k mine din absolut toate punctele de vederelaughing ( scuze ca am mai dat un rasp )

| ICanLoveYou a răspuns:

Eu aleg pisica pentru ca eu am deja o pisica care e foarte lingusitoare si jucausa.big grin

| Frogie a răspuns:

Pisica... e asa dragalasa cand toarce...big grin

| alexandra_1780 a răspuns:

Cainele pentru ca e cel mai fidel animal... iar pisicile sunt cam lingusitoare

| cioco1tweety a răspuns:

Catelusul..am unul si stiu sigur ca a meritat alegereahappy

| alexxandru a răspuns:

Stiu ca va fi selectat "stupid" "nefolositor" dar. cainele. pentru ca si eu sunt la fel! Sunt un ham-ham si asa voi ramane, nu suport pisica, depinde de rasa, dar, orkum, not support!

| Simon_7286 a răspuns:

Cainele in curte si in cotetul lui

| .-RaZvY-. a răspuns:

Hmm, un Ursuletz Me To YoU din acela care se pune in Microundehee hee tongue happy

Hehe, imi place Pisica pentru ca e mai jmechera devil si e pufoasa si draguta :X :X :X

| angel4love a răspuns:

Cainele pentru ca iti este credincios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar pisicile sunt si foarte iubitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarpe, e mai credincios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cainii, deoarece sunt mai sinceri, mai credinciosi omului. Pisicile sunt cam smechere, dar imi plac si acestea.