| papatukjatlekjulk a întrebat:

Ce animal de casa aveti? Cum il cheama si cum arata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O catelusa, mica urita, mincacioasa si care doarme toata ziua laughing Da e parte din familie mititica de ea happy

30 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Am la parintii mei o catelusa, Jessy. E urata rau, dar o iubim cu totii.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am un pichinez si il cheama Manolo.

| xibalba a răspuns:

Un motan birmanez de 10 ani. Tomi, e gras si castrat...

Shin
| Shin a răspuns:

Doua tarantule si o calugarita... I like insects happy

| EUSIATIT a răspuns:

Un catel pichinez TOTO e nascota fam il iubim enorm dar cind va muri ...nu cred ca voi mai lua altul pentru ca m am atasat f mult si nu cred ca voi suporta trauma

| costyn162 a răspuns:

Eu sunt de la tara... Locuiesc la curte...Deci am mai multe animale...Adica vreo 3 caini, 2 mici si unul mare ca sa ma aperelaughing... o pisica si restul animalelor domestice...

| Gregory a răspuns:

Buna! Eu am un catel pe nume Bobby (e lung ca o boaba de fasole, tocmai de aceea i-am si zis asa) si doi motani pe care ii cheama Tiganu (e total negru) si Mishu (are culoarea galbena) happy

Răspuns utilizator avertizat
| M4RK a răspuns:

Doi motani tomi-este alb cu gri
miştu-alb cu galbenhee hee

| Casiana a răspuns:

Am o catelusa, se numeste Lassy, are 6 ani...Este neagra, decat labele la are cu un fel de galbenlaughing... O iubesc foarte mult, de fapt cred ca face parte din familie... O am de la varsta de 14 ani, cand eram innebunita sa am o catelusa, eu o hraneam, eu o spalam, dar acum a trecut in responsabilitatea mamei...Si eu tot o iubesc mult!

Dar tu ce animal de casa ai?

Pa, pa!

| papatukjatlekjulk explică:

Eu am o pisica alba cu ochii albastrii:Xlaughing si foarte nebunalaughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Am un catzelush...

il cheama bijou:X

e de rasa bichon maltese... e f pufos si alb:X:X:X

I love my dog:X:X:X

by mee:d

| snepy a răspuns:

Am un motan de 3 ani, rasa persana, culoarea gri, ochii portocalii

http://www.uaepetclub.com/en/imagehosting/94963019916542.jpg dar are blana mai mare

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Am o catzlelusa...scumpa foc...frumoasa desteapta si ft devotata stapanei tongue... e rotweiler...are 5 luni si o cheama dona...si a inceput sa muste (necunoscutii tongue )... happy :X

| Instinkt a răspuns:

Ricky pichinez corcit superb talie mica alb pe burtica si labute restul negru destept si foarte iubitor mereu il mangai

| cristyz a răspuns:

Eu am un papagal Micul Alexander, il cheama Paco si e verde

| MihaiA a răspuns:

Am avut un rotweiller, arata a rotweiller si era balos happy

| Viuvi a răspuns:

Am asa 2 perusi :
Tzitzi -fata si chiri -baiatu
Fata e galben cu verde si baiatu alb cu norisori bleu :X
Mai am o pisica birmaneza cu ochi albastri ff pufoasa

| CatGirl a răspuns:

Pai...am 2 catzelushi love struck catel si catzelusha love struck

Bitzu-2 ani, oleaca orangelaughing, blanos, alintattongue pekinez
Ciuciola-2 luni happy, cafenie, pufoasa, jucausha tongue bichon

Dragutzi de eiiii love struck

| GoSsip GiRl a răspuns:

Un calelush de rasa bichon maltez de 5 luni il cheama charliehappy si este un scumplove struck
tu ce animal ai?

| autoboy a răspuns:

Un pisoi frumos! Robert! Are 15 ani! E castrat... deci nu poate sa demonstreze ca e pisoi, dar iti spun eu! happy E cel mai frumos pisoi posibil! E foarte, foarte calm... doarme cu mine in fiecare seara! E foarte pretentios (nu mananca decat whiskas!) si ii place foarte tare sa se uite la televizor! Nu glumesc! Il iubesc!

| b3bita a răspuns:

Canar... o pasare si ii spun tweety (probabil ca asa se si scrie laughing ) ...este alb cu putin galben si canta de ma innebuneste toata ziua... dar imi lumineaza ziua :X tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un bichon alb si a murit in august sad Se numea Aris sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am, dar as vrea sa am o pisica pufoasa, inteligenta, surie si blana mai lunga... O sa il cheme pufic... sau kimmey. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Am un mic catelus chihuahua pe nume Mio(dar ii spun si Schintzel, Mios, Miolica, Mitchniac etc). E foarte dragut, este maro si are un fel de dunga neagra pe spate.

| conflict a răspuns:

Un motanel de 2 ani pe numele lui de scena"coditza", e alb si are coditza tigrata ( nu este de rasa ). happy

| IoanaEvelina a răspuns:

Ow... am 2 caini : Bobi si Toto, 2 pisici : Samanta, Linda, 2 iepuri: Top si Tup :X...

| robby_3011 a răspuns:

O nimfa de 1 an pe care o cheama john

| coolwats33y a răspuns:

Eu am un catel. Care este gras de aceea i-am pus numele de Grasu