| AngelSpeed a întrebat:

Voi aveti animal de casa? >: si daca da cum il cheama si ce rasa este big grin

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dabig grin perus[papagal] o cheama cleo si cam atat despre ealaughinglaughing

| RoxAnana a răspuns:

Am 6 pisicilaughing miki, pufi, bondocel, pufarina, pisa, negruta (pufi si pufarina sunt birmaneze celelalte sunt corciturilaughing)

| Myuu a răspuns:

Din pacate nu am

| lylo a răspuns:

Io am un catelus il cheama Rasty si e corcitura intre lup si pichinez dar e foarte dragut :X:X

| lylo a răspuns:

Am un caine, il cheama Rasty. e corcitura intre lup si pechinez

| AngelSpeed explică:

Am 2 catei si o mata laughing un ciobanesc german pe nume REX :X un terrier big grin bella ( e fata laughing) si pisica e maidaneza happy mita big grin

| AngelSpeed explică:

La mine se bate mata cu terrierul si cand vine ciobanescu si latra la ei se bag amandoi sub pat laughing

| alissu a răspuns:

Am avut un hamster o chema Cleo si nu stiu ce rasa era. Dar am dato din pacate sad

| alissu a răspuns:

@AngelSpeed@ ce dragut! mi-as dori si eu un catel :X

| Nimeni_6547 a răspuns:

Am un caine ciobanesc german Spike si am avut un pisic maidanez Tomy (ca ala din reclama Whiskas) happy

| Aℓida a răspuns:

Am avut un papagal [perush] o chema Miki.acum nu mai e crying. ce tare ca ai 3 animale de companie, mi'as dori sa am si eu macar un catel puppy dog eyes
pa-pa wave

| kissyou a răspuns:

Am un caine il cheama Blanche si e Bichon frise(mic, cret, alb si pufus):X

| norah a răspuns:

Un pisic il cheama piku si e birmanez