| Paulla_1258 a întrebat:

Aveti animal de casa/de companie? Daca da, cum il cheama?batting eyelashes Dau funda; x

Răspuns Câştigător
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da. Am un catel. De fapt,nu e bun termenul 'catel' e un dita-mai-cainele. E asa de dragut. Il cheama Tommy. Ca si pe acel ketchuplaughing. Il iubesc foarte mult. E cam neastamparat,ca merge mereu dupa femele, pe deal si vine plin de noroi si cu scaieti. Dar eu tot il iubesc foarte mult. E destul de batran, are cam 8 ani,sau mai mult. Acum,nu te gandi, ca nu imi pasa de el, astfel incat sa ii retin varsta.Iti spun povestea lui:
Vecinul meu, l-a gasit cam pe la varsta de 3 ani pe strada,abandonat. Schelalaia si tremura de frig,deoarece era o iarna apriga. Peste cativa ani,eu si familia mea ne-am mutat intr-o casa noua. Langa acel om care a gasit catelul. El i-a dat numele Tommy. Dupa ce ne-am mutat,Tommy a vazut ca noi il ingrijim mai bine decat vecinul,asa ca sta numai la noi. Eu zic ca e al meu,deoarece s-a acomodat fff bine la noi si ii place. Il hranim cu salam,carne din supa,paine inmuiata in sos de friptura si alte bunatati.
Deci, nu stiu ce varsta are, deoarece a fost abandonat(dupa cum am sus in 'povestea lui').
Dar eu oricum il iubesc extrem de mult.

14 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Aveam un motan, il chema Ghita laughing
dar nu l-am mai gasit de vreo 2 saptamani crying si mai am doar o pisica...

| 愛日本 a răspuns:

Da...(sa nu te razi) Am o catelusa numita Eliza Elizabeta Liza Lizuca Hulio Ricardo Montoia De La Rosa La Mires laughing. Are 4 anihee hee

| maryy a răspuns:

Am avut o pisica pe nume Mickey.

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Pisica->Bianca
Caine->Florica

rolling on the floorde ce ai da funda?laughing

| Landied a răspuns:

Am un pui de chow-chow, de doua luni, fetita si o cheama Zarahappy

| Ecou a răspuns:

Mihaita!

| BalonaşDulcee a răspuns:

Am 3 catelusi unu mare [ditamai dulaul] unul mijlociu si unu micut love struck : ţiţi, dina, pufy

| RockBabe a răspuns:

Da, am! Un catelus mic si dragalas de 4 ani pe nume Puffy!

| zuzu_2463 a răspuns:

Amun catsselusy o cheama Roussy

| Betty_7297 a răspuns:

Am 3 catei si 2 pisici :
Catelusii : Riki, Mickey, Shatzi.
Pisicutele : Mitzura, Teddi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NORISORlove struck e catelusul meu e alb ca un fulg de nea si pufos ca un norisor:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Da, am animal de companie. Este o pisicuta de rasa britanica cu par scurt silver tabby, este fetita si o cheama Luli. Este adorabila. :X

Pa, pa.

| asdasd_4377 a răspuns:

Am un caine pe nume vasile

| Paulla_1258 explică:

Roxa97 Dau funda celui mai dragut raspuns puppy dog eyes