| sweetale12 a întrebat:

Ce animal de companie ai? Sau ai vrea sa ai? Eu as vrea sa am un bichon frise love struck Este foarte dragut happy

16 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Eu am stabilit impreuna cu parinti mei, si in vacanta ne cumpara un Bichon Frise. :p

| xibalba a răspuns:

Am un motan birmanez de 10 ani. Pun pariu ca e mai dragut decat bichon`ul taubig grin

| Anduciu a răspuns:

O catelusa de 7 anihappyNu e de rasa, am gasit-o pe strada, mi-a placut si am pastrat-ohappy

| Notme a răspuns:

Eu am un catelush negru cu o dunga alba pe burtica de 2 anisori, nu e de rasa tongue

| smileyface_4718 a răspuns:

Am un Bichon Bolognese si 2 nimfe.

| elyssa20 a răspuns:

Am 2 hamsterii pitici care au facut puiutii si o catelusa maidaneza care sta in curte.

| www a răspuns:

Un bichon havanez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot Bichon, dar Maltez!:X As vrea...ca n`am. Stau la apartament, din nefericire!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am citit raspunsu` si asa parca am raspuns ca o miloagarolling on the floorlaughinglaughing "as vrea...ca n`am". Nu vi se pare?rolling on the floorlaughinglaughingDoamne...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o tekel-ita super desteapta si cuminte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt andreia si am un catelusi pe nume pufi

| dragosh a răspuns:

Un cateluslove struck
Varsta nu ti'o zic ca poate mi'l deochi.tongue

| adrykiba a răspuns:

Am o pisicuta de 5 ani, si o teckel-ita de 3 ani. Dar din pacate catelusa ii foarte rea si nu suporta alte animale asa ca a trebuit sa las pisicuta la parintii mei. teckelu il am doar in grija de un an ca stapanul ii plecat din tara, dar eu de abia astept sa imi cumpar un boxer.Sunt innebunita dupa boxeri.

| danutz_8631 a răspuns:

Un hamster ar fi grozav. I-asi oferi toata dragostea de care are nevoie.

| silviu67 a răspuns:

O pisicuta

| cristina96 a răspuns:

Pai am un perus albastru de 2 ani. As vrea si un caine shar-pai sau cocker :X:X